Dostarczamy usługi chmury Microsoft dla sektora SMB. Skorzystaj z oferty i możliwości Office 365, Microsoft 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pomożemy Ci skonfigurować każdą usługę z pakietów - niezależnie od tego czy dopiero wdrażasz swoją infrastrukturę IT czy już ją posiadasz.  Zapraszamy do zapoznania się z usługami Microsoft które wspieramy oraz ofertą. 


Microsoft Azure

Platforma chmurowa Microsoft

Azure Logo

Platforma chmurowa Microsoft Azure jest jedną z największych na świecie. Korzystaj z najwyższej klasy serwerów w jednym z ponad 50 centrów danych na świecie. Azure dostarcza wszystko czego potrzebujesz - serwery Windows, Linux, usługi kopii zapasowej, WWW czy bazy danych. Bez inwestycji w drogie serwery - płacisz tylko za bieżące zużycie. Pomożemy Ci skonfigurować wszystkie potrzebne usługi - skontaktuj się z nami i wybierzemy optymalne rozwiązanie!

 

Office 365

Najlepsze rozwiązania biurowe

Office 365 Teaser

Pakiet Office 365 to komplet aplikacji nowoczesnego biura - nie tylko znane aplikacje jak Word czy Excel - Office 365 dostarcza również pocztę Exchange Online, przestrzeń dyskową OneDrive, zaawansowane zasady zgodności z RODO (wyszukiwanie danych w firmie), automatyczną kopie zapasową dokumentów i wiele więcej! Wiele największych firm na świecie korzysta z tego rozwiązania - pomożemy Ci skutecznie wdrożyć i korzystać z całego pakietu usług Office 365

Windows Server

Zarządzanie Windows Server

Funkcje Windows Server dostarczają platformę serwerową dla aplikacji w środowisku Microsoft. Skonfiguruj logowanie Active Directory, hosting pod serwery baz danych MS SQL czy wirtualizację Hyper-V.